Jaunumi

SIA Bauplan Nord  kā  zaļi  domājošs uzņēmums, atbalstot idejas un pasākumus  vides aizsardzības jomā, ir iegādājies īpašu transportlīdzekli – jaunu rūpnieciski ražotu elektromobili Volkswagen E-Up un tā iegāde ir veikta ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējumu un sadarbībā ar SIA Vides investīciju fonds un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. 

Klimata pārmaiņu finanšu instruments (KPFI) ir viena no Latvijas Republikas valsts budžeta programmām, kuras ietvaros tiek atbalstīti vides aizsardzības projekti.  

Tādējādi, turpinot popularizēt un veicināt videi draudzīgu uzņēmējdarbību, no šī brīža mūsu uzņēmums ir īpašnieks ne tikai vienai no energoefektīvākajām biroju ēkām Latvijā “Upmalas Birojiem”, bet arī savās ikdienas darba gaitās izmantos ekoloģiski draudzīgu transporta līdzekli.


Mūsu jaunā mašīna ar pilnībā uzlādētu akumulatoru spēj nobraukt pat 160 km garu braucienu. Ekspluatācijas izmaksas ir nelielas, jo uz 100 km mašīna tērē ~12 KW un saskaņā ar esošajām elektrības cenām tās sastāda 2,- EUR. Tā ir ne tikai klusa un videi draudzīga, bet arī jaudīga – 100 km/h spēj attīstīt 12,4 sekundēs, bet maksimālais braukšanas ātrums mūsu elektromobilim ir 130 km/h. Ja mašīnas akumulators ir tukšs, tas uzlādējas aptuveni 6 stundu laikā . Uzlādei var izmantot arī  jebkuru standarta  220 V kontaktligzdu, bet tādā gadījumā  uzlādes laiks būs ilgāks.  
 

Upmalas Biroju apakšzemes garāžā esam uzstādījuši uzlādes iekārtu un turpmāk esam gatavi nodrošināt elektro auto uzlādes infrastruktūras izmantošanas iespējas arī citiem “Upmalas Biroju” nomniekiem.
 
Jo zaļāka domāšana, jo zaļāka dzīve!
Jo vairāk elektromobīļu ripos pa mūsu ceļiem, jo mazāk gāzu izplūdīs atmosfērā, radot nopietnus vides piesārņojuma draudus. 

Rūpējoties par savu un jo vairāk mūsu bērnu nākotni, aicinām ikvienu no jums pievienoties zaļi domājošo pulkam un, apsverot domu par jauna automobiļa iegādi, izvēlēties šo videi draudzīgo un ilgtermiņā izdevīgo transporta līdzekli.